O firmie

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej. Korzystając z tej okazji, pragniemy jak najszerzej zaprezentować naszą firmę oraz zachęcić do podjęcia z nami współpracy.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pomp i napędów elektrycznych pozwala nam obecnie na współpracę zarówno z uznanymi na świecie producentami pomp i systemów pompowych, jak i z ogromną rzeszą odbiorców reprezentujących wszystkie segmenty rynku; przemysł, rolnictwo, gospodarkę komunalną i mieszkaniową, jak również indywidualne gospodarstwa domowe.

Wśród obecnych klientów firmy znajdują się czołowe zakłady chemiczne, petrochemiczne, spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne – firmy lokalne oraz międzynarodowe koncerny. Zróżnicowana oferta pozwala nam zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie do danej aplikacji. Dostarczamy urządzenia produkcji czołowych światowych producentów, posiadających duże doświadczenie w produkcji oferowanych urządzeń.

Nasza firma również świadczy usługi w zakresie kompleksowych remontów pomp. Działalność firmy ukierunkowana jest na zaspokajanie wszelkich potrzeb klientów z różnych gałęzi przemysłu. Zróżnicowana oferta pozwala nam zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie do danej aplikacji. Dostarczamy urządzenia produkcji czołowych, światowych producentów, posiadających duże doświadczenie w produkcji oferowanych urządzeń.