Serwis

uslugi

Nasz serwis pomp świadczy w pełni kompleksowe usługi w zakresie naprawy różnego rodzaju pomp. Nasi wykwalifikowani pracownicy szybko i sprawnie zdiagnozują każdą pompę – gwarantujemy całkowite usunięcie usterki w bardzo konkurencyjnej cenie. Serwisujemy pompy renomowanych marek, takich jak: DAB, EBARA, WORTEX, STEEL PUMPS, JUNG PUMP, NOCCHI. Zajmujemy się także wykonywaniem fachowych remontów urządzeń pompowych firm METALCHEM, NOCCHI, SALMSON, EBARA, EMU, GRUNDFOS, SARLIN i innych. Pokrywamy i powlekamy pompy kompozytami marki Chester Molecular, dzięki czemu stają się one bardziej odporne na różnego rodzaju zniszczenia kawitacyjne, chemiczne, czy też ścieranie. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w naprawie:

  • pomp zatapialnych do ścieków i wody brudnej – tego typu pompy umożlwiają wypompowanie nieczystości w bardzo prosty sposób. Ich obsługa nie jest skomplikowana i pozwala na niezwykle sprawne usunięcie zalegających złogów. Pompy zatapialne używane są bardzo często w domowych oczyszczalniach ścieków.
  • pomp głębinowych – służą one do czerpania wody ze studni lub innych zbiorników głębinowych. Pompy te posiadaja różne średnice i pozwalają na bezproblemowe pozyskanie czystej wody.
  • pomp samozasysających – są przydatne do pompowania czystej wody m.in. w gospodarstwach rolnych, ogrodach oraz instalacjach domów jednorodzinnych. Ich budowa sprawia, że są dużo łatwiejsze w obsłudze, czyszczeniu i konswerwacji od pomp wymagających zanurzenia.
  • pomp peryferalnych – dzięki którym możliwe jest uzyskanie bardzo wysokiego ciśnienia, stosowane są często przy pompowaniu wody do użytku domowego (myjki, nawadnianie trawników).
  • pomp obiegowych – niezbędne do funkcjonowania systemów grzewczych, solarnych i chłodzących. W pompach obiegowych nowego typu możliwe jest zaoszczędzenie znacznej ilości energii
  • pomp próżniowych – używane do pompowania gazów – pomagają w usunięciu gazu lub pary z dowolnej zamkniętej przestrzeni. Ich niewątpliwymi zaletami jest niski poziom wytwarzanego hałasu, prosta obsługa i niska awaryjność
  • zestawów pompowych – umożliwiające zmiany ciśnienia wody i niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemów przeciwpożarowych
  • inne…

Każda użytkowana w gospodarstwie domowym lub na skalę przemysłową pompa powinna być w pełni sprawna. Tylko wtedy można bezpiecznie korzystać z wszystkich jej funkcji i możliwości. Jeśli posiadają Państwo pompę, która wymaga serwisowania, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że nasza pomoc Państwa usatysfakcjonuje i pozwoli korzystać z pompy bez żadnych zakłóceń. Użytkownicy powinni regularnie sprawdzać stan techniczny urządzenia, aby uniknąć powstawania niebezpiecznych, niemożliwych do usunięcia usterek. W porę oddana do serwisu maszyna zostanie naprawiona bez problemu – nasi fachowcy od wielu lat zajmują się reperowaniem pomp, dlatego powszechnie występujące awarie nie są im obce. Zepsuta pompa głębinowa, obiegowa lub próżniowa? Skorzystaj z naszych usłu – naprawa pomp jeszcze nigdy nie była tak prosta.