Pompy przemysłowe.

pompy-przemyslNasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę na temat pomp stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Obecnie pompy używane są w wielu fabrykach i przetwórniach, ponieważ umożliwiają one szybkie i bezproblemowe transportowanie cieczy. Coraz to nowe technologie pozwalają na ciągłe udoskonalanie pomp przemysłowych i dopasowywanie ich do konkretnych, wyspecjalizowanych zastosowań. W szerokim zakresie oferowanych przez nas usług znajdą Państwo m.in. naprawę silników do 500kW oraz pomp każdego typu. Jesteśmy również w stanie zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo – bardzo chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rodzaju pompy. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty, zapewniamy części zamienne oraz uszczelnienia do każdego rodzaju pomp. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem – z pewnością znajdą u nas Państwo odpowiednie pompy przemysłowe.

  • NAPRAWY SILNIKÓW – Nasza firma kompleksowo zajmuje się naprawą zarówno pomp jak i silników. Nasze możliwości to naprawa silników do 500 kW.
  • POMPY EBARA AUTORYZOWANY SERWIS. Oferujemy pompy firmy Ebara wykonane ze stali chromoniklowej oraz żeliwa do takich zastosowań przemysłowych jak: mycie, ogrzewanie, klimatyzacja, chłodnictwo, uzdatnianie wody, uzdatnianie powietrza, przetwórstwo żywności, oraz innych zastosowań. Zapewniamy w pełni fachową obsługę i kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów tej marki. Firma Ebara posiada filie na całym świecie – produkowane przez nią pompy są jednymi z najlepszych dostępnych obecnie na rynku. Pompy Ebara mają bardzo szerokie zastosowanie i charakteryzują się niezwykle solidnym wykonaniem ze stali chromoniklowej oraz żeliwa.Są one przydatne podczas przetwórstwa żywności,uzdatniania wody, chłodnictwa, ogrzewania, mycia i wielu innych czynności. Wiele zakładów przemysłowych korzysta z pomp Ebara, ponieważ są niezawodne i stosunkowo łatwe w użytkowaniu. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne.
  • POMPY SIGMA AUTORYZOWANY SERWIS. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem czeskich pomp Sigma. Bogata oferta tej firmy z tradycjami pozwoli nam zaproponować szereg pomp do różnych gałęzi przemysłu jak i gospodarstwa domowego. Sigma to renomowana czeska firma z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem w konstruowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości pomp przemysłowych. LIMETS to oficjalny dystrybutor sprzętu firmy Sigma – jesteśmy w stanie dostarczyć pompy potrzebne w gospodarstwie domowym, a także te niezbędne w użytku przemysłowym. Pompy firmy Sigma przydatne są m.in. w branży chemicznej, spożywczej, wydobywczej i hutniczej. W obszernym katalogu pomp znajdą Państwo m.in. pompy próżniowe używane w przemyśle spożywczym, czy też pompy nawadniające, przydatne w rolnictwie.
  • POMPY KSB. Możemy zaproponować bardzo bogatą ofertę pomp tej firmy jak i zapewnimy serwis. Dzięki stałej współpracy z firmą KSB nasze możliwości dotyczące sprzedaży jak i naprawy pomp tej marki są praktycznie nieograniczone. Zapewnia profesjonalny serwis oraz niezwykle bogatą ofertę produktów firmy KSB. Możemy dostarczyć Państwu różnego rodzaju modele pomp przemysłowych. Pompy KSB stosowane są powszechnie w elektrowniach, oczyszczalniach ścieków, a także mają szerokie zastosowanie w rolnictwie. Spółka KSB działa na polskim rynku już od ponad 20 lat, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że oferowany sprzęt jest najwyższej jakości. Asortyment pomp firmy KSB obejmuje m.in. pompy zatapialne, wirowe, pionowe. W ofercie znajdują się różnorodne technologie potrzebne do uzdatniania, poboru i przesyłu wody, odbioru i oczyszczania ścieków, a także transportu szlamu. Produkty KSB nadają się również do instalacji w budynkach w celu ogrzewania, wentylacji, kanalizacji.
  • POMPY NOCCHI. Firma NOCCHI specjalizuje się w projektowaniu i produkcji pomp hydraulicznych, kładzie nacisk na pompy do systemów: pożarowych ogrzewania i klimatyzacji. Posiadamy bogatą ofertę pomp tego producenta i zapewniamy ich profesjonalny serwis.
  • JUNG PUMPEN. Od 90 lat działa w obszarze odprowadzania ścieków. Sukces firmy wynika z faktu, że ciągle jest ona w poszukiwaniu możliwie najlepszych rozwiązań. Dzięki temu powstają produkty, które są ukierunkowane na potrzeby klienta, dostosowane do warunków panujących na rynku a także technicznie o najnowszym standardzie. Posiadamy bogatą ofertę pomp tego producenta i zapewniamy ich profesjonalny serwis.