Pompy dla domu.

pompy_domOferujemy szeroki wybór pomp do powszechnego użytku domowego. Wiele modeli pomp jest niezbędnych w każdym domu jednorodzinnym m.in. do uzdatniania wody, ogrzewania i oczyszczania ścieków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie sprzętów można zaopatrzyć dom w czystą, zdatną do picia wodę, ekonomicznie ogrzać budynek oraz pozbyć się produkowanych nieczystości. Warto zainwestować w dobrej jakości pompy – zachęcamy do zapoznania się z dostępnym w naszej firmie asortymentem.

  • ZESTAWY HYDROFOROWE – oferujemy zestawy hydroforowe znanych na całym świecie producentów, a także tworzymy gotowe zestawy, specjalnie dopasowane do konkretnych wymagań klienta. Wszystkie zakupione u nas zestawy hydroforowe mają u nas zapewniony zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.
  • POMPY ZATAPIALNE – firma LIMETS oferuje niezwykle szeroką gamę pomp zatapialnych, stosowanych zarówno do wody brudnej, jak i czystej. W ofercie posiadamy także pompy do ścieków z rozdrabniaczami. Pompy zatapialne używane są najczęściej do transportowania cieczy z pewnej głębokości.
  • POMPY GŁĘBINOWE – oferujemy pompy głębinowe zarówno do studni wierconych jak i kopanych. Wszystkie oferowane przez nas pompy dobieramy je według indywidualnych potrzeb klienta zarówno z pełnym sterowaniem jak i bez. Dodatkowo gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp. Pompy głębinowe są najczęściej używane do pompowania uzdatnionej wody pitnej ze studni lub innego zbiornika.
  • POMPY DO NAWODNIEŃ – pompy do nawodnień mają bardzo szerokie zastosowanie, a firma LIMETS oferuje różnorodne możliwości. Kupią państwo u nas pompy do nawodnień renomowanych marek, takich jak jak Ebara, Nocchi i Dab – są to produkty, które z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby w dostarczaniu wody. Najczęściej pompy do nawodnień wykorzystywane są w rolnictwie i ogrodnictwie, przy podlewaniu roślin. Dobrej jakości pompa bez problemu dostarczy wodę z naturalnego źródła, studni lub innego rodzaju zbiornika. Tego typu pompy charakteryzują się duża mocą, sporą wytrzymałością i wysoką wydajnością, dodatkowo nie zużywają dużej ilości prądu i pracują bardzo cicho.
  • POMPY BASENOWE – kolejnym rodzajem oferowanych przez firmę LIMETS produktów są pompy basenowe. Właściciele domów jednorodzinnych z basenem doskonale wiedzą, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Istotne są nie tylko filtry, ale również pompy, dzięki którym szybko i sprawnie wypompuje się wodę ze zbiornika. W naszej ofercie można znaleźć ogromny wybór samozasysających pomp basenowych z filtrem wstępnym, a także normalnie ssące modele ze stali nierdzewnych.